reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny |

Automatyzacja magazynów z nowo otwartej fabryki KNAPP

KNAPP Hungary Kft., firma produkująca sprzęt do automatyzacji magazynów, uroczyście zainaugurowała działalność zakładu w węgierskim Nemesvámos. Wartość inwestycji to 16,7 mln EUR.

Projekt inwestycyjny w tereny poprzemysłowe w Nemesvámos zapowiedziano w lipcu 2021 roku. Do końca 2022 roku KNAPP Hungary zamierza utworzyć tu 250 nowych miejsc pracy.

Firma na początku 2022 roku uruchomiła w nowym zakładzie montaż przenośników rolkowych z możliwością integracji zautomatyzowanych systemów logistycznych. Po zwiększeniu produkcji do 2027 roku w Nemesvámos będzie powstawała pełna gama systemów przenośników oferowanych przez Grupę KNAPP. Produkty będą sprzedawane wyłącznie na rynkach eksportowych, głównie w USA i Europie.

Austriacki KNAPP to firma z siedemdziesięcioletnią tradycją, która oferuje inteligentne zautomatyzowane rozwiązania z 53 lokalizacji na świecie, w tym w Chinach, na Bliskim Wschodzie, w RPA, Australii, Ameryce i Europie.

Produkty KNAPP sprzedawane są w branżach ochrony zdrowia, mody, handlu, e-commerce i handlu wielokanałowego oraz w handlu spożywczym.

Źródło: HIPA

reklama
reklama
May 29 2023 15:20 V20.14.29-2