reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TME
Biznes |

Produkty Trend Networks w ofercie TME

TME nawiązało bezpośrednią współpracę z firmą Trend Networks, producentem sprzętu do testowania okablowania do transmisji danych, sieci LAN i CCTV.

W ofercie TME znajdują się testery transmisji danych i okablowania LAN, instalacji światłowodowych, analizatory sieci teleinformatycznych oraz CCTV, jak również urządzenia kompatybilne z technologiami PoE.

Na początku swojej działalności, pod nazwą Trend Communications, utworzona w 1965 roku firma była producentem sprzętu testującego dla telekomunikacji. Przez prawie cztery dekady wprowadziła na rynek wiele innowacji, od testerów telegrafu, przez teleksy, analizatory transmisji danych, po testery ISDN. W 2004 roku Trend Communications została przejęta przez IDEAL Industries, a następnie stała się częścią IDEAL Networks, która z kolei w 2021 zmieniła nazwę na Trend Networks.

W najbliższej przyszłości brytyjska firma Trend Networks zamierza przedstawić kolejne rozwiązania, które umożliwią jej platformie (opartej na chmurze TREND AnyWARE) jednoczesną obsługę wielu testerów. Co za tym idzie: rozszerzy możliwości wstępnej konfiguracji urządzeń, współpracy i raportowania danych – informuje TME w komunikacie.
 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1