reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ICAPE Group
PCB |

ICAPE znowu przejmuje

Francuski dostawca PCB, ICAPE Group, kontynuuje ekspansję i przejmuje niemiecką spółkę SAFA2000.

Niemcy są ważnym krajem dla Grupy ICAPE pod względem sprzedaży. Jak podkreśla firma, w ciągu ostatnich 18 miesięcy ICAPE mocno inwestował u naszych zachodnich sąsiadów, uruchamiając centrum logistyczne, a kolejnym krokiem w rozwoju w Niemczech jest ogłoszone właśnie przejęcie.

SAFA2000 została założona w 1999 roku, ale swoją działalność w branży PCB rozpoczęła w 2007 roku. W 2021 roku firma osiągnęła 15,5 mln EUR przychodów, przy zatrudnieniu 28 pracowników i 360 aktywnych klientach.

– Grupa ICAPE ma ugruntowaną pozycję w Niemczech. Nasza jednostka biznesowa przeniosła się niedawno do zupełnie nowych biur, wdrożyliśmy więcej rozwiązań logistycznych w Norymberdze, zainwestowaliśmy w przejęcie BA Elektroniks w 2021 roku, a teraz idziemy do przodu wraz z przejęciem SAFA2000, co wnosi do naszej organizacji kolejną doświadczoną strukturę, z bardzo ciekawymi narzędziami, nowymi klientami  i zaawansowanymi usługami logistycznymi, rozszerzając listę naszych dostawców – mówi Cyril Calvignac, dyrektor generalny ICAPE Group.

Natomiast dla SAFA2000, dołączenie do ICAPE Group pozwoli tej skoncentrowanej na Niemczech firmie korzystać z pełnego zakresu usług związanych z byciem firmą międzynarodową. SAFA2000  zyska dostęp do sieci 80 partnerów fabrycznych oraz wsparcie wszystkich działów Grupy ICAPE: zaopatrzenia, zakupów, jakości, laboratoriów, logistyki i obsługi klienta – czytamy w komunikacie.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama