reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Nordes
Przemysł elektroniczny |

Nordes z certyfikatem medycznym

We wrocławskiej firmie EMS na przełomie marca i kwietnia 2022 roku odbył się audyt certyfikujący na zgodność z wymaganiami normy PN-EN ISO 13485.

Nordes otrzymał rekomendację zespołu audytorów do wydania certyfikatu na system ISO 13485 i utrzymania certyfikatu ISO 9001.

Norma PN-EN ISO 13485 jest międzynarodowo uznaną normą branży wyrobów medycznych dla systemów zarządzania jakością.

– Posiadanie tego standardu przez Nordes zwiększa zdolność organizacji do zawierania umów z większymi firmami, usprawnia procesy wewnętrzne, udowadnia gotowość do spełnienia wymagań klienta i wymagań legislacyjnych oraz potwierdza zaangażowanie spółki w bezpieczeństwo i jakość – komentuje Sylwia Piątkowska, pełnomocnik ds. systemów zarządzania jakością i kierownik działu administracji.

Jak dodaje przedstawicielka firmy, Zintegrowany System Zarządzania na zgodność z wymaganiami norm 9001 i 13485 to dopiero początek przygody z integracją systemów w spółce.

– Wdrożenie i pomyślna certyfikacja to efekt współpracy wszystkich obszarów w firmie. Bez merytorycznej wiedzy i zaangażowania wszystkich działów nie byłoby to możliwe. Pozytywny wynik audytu to niewątpliwie sukces i cel zawodowy, który wspólnie osiągnęliśmy, ale to również zobowiązanie do dalszego, ciągłego doskonalenia – dodaje Sylwia Piątkowska.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2