reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wurth Elektronik
Przemysł elektroniczny |

Würth Elektronik powołuje spółkę w Bułgarii

Würth Elektronik, producent komponentów elektronicznych i elektromechanicznych, utworzył nową spółkę zależną z siedzibą w Sofii.

Würth Elektronik Bulgaria EOOD rozpoczyna działalność z siedmioma pracownikami na pokładzie w nowej siedzibie w Business Park Sofia. Würth Elektronik przypomina, że w 2013 roku obecny dyrektor zarządzający Dimitar Vasilev rozpoczął działalność z 14 aktywnymi klientami. W 2018 roku do firmy dołączył drugi przedstawiciel handlowy, a w 2021 roku – trzeci.

Wśród obecnych 170 klientów znajdują się znane firmy, takie jak Festo Production, KATEK electronic Bulgaria, VEAS Bulgaria, Sanmina Bulgaria, Integrated Micro-Electronics i Sensata Technologies Bulgaria.

– Przygotowania do założenia Würth Elektronik Bulgaria nie były łatwe. Powiększenie naszego zespołu zbiegło się w czasie z ograniczeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa. Tym bardziej cieszymy się, że możemy już wystartować. Składam wielkie podziękowania mojemu silnemu zespołowi i kolegom z Niemiec, którzy udzielili nam doskonałego wsparcia – komentuje Dimitar Vasilev, dyrektor zarządzający Würth Elektronik Bulgaria EOOD.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama