reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© jirsak dreamstime.com
Przemysł elektroniczny |

Littelfuse przejmuje Embed

Littelfuse, Inc. 12 kwietnia ogłosiło przejęcie firmy Embed, Ltd., rozszerzając możliwości techniczne w zakresie embedded software i firmware.

Założona w 2005 roku firma Embed jest dostawcą oprogramowania dla szerokiej gamy zastosowań przeznaczonych na rynki końcowe transportu. Embed ma siedzibę w Coventry w Wielkiej Brytanii.

– Cieszymy się, że możemy powitać zespół Embed w Littelfuse. Dodanie Embed pomoże nam lepiej służyć naszym klientom poprzez poszerzenie naszej wiedzy w zakresie inżynierii oprogramowania i możliwości technicznych. Wraz z rosnącą złożonością elektroniki w aplikacjach transportowych, włączenie Embed pomoże Littelfuse szybko reagować na zmieniające się potrzeby naszych klientów – komentuje Matt Cole, starszy wiceprezes Littelfuse ds. eMobility i strategii korporacyjnej.

Littelfuse nie podał warunków przejęcia, więcej szczegółów na temat transakcji firma zamierza przedstawić przy okazji prezentacji wyników za pierwszy kwartał roku podatkowego 2022.

Zaledwie kilka dni temu Littelfuse informowało o wartym ponad pół miliarda dolarów przejęciu C&K Switches.

Założone w 1927 roku Littelfuse to globalny producent rozwiązań z zakresu ochrony obwodów, kontroli mocy i czujników. Produkty firmy znajdują zastosowanie w samochodach i pojazdach użytkowych, przemyśle, telekomunikacji, urządzeniach medycznych, elektronice użytkowej i AGD. Siedziba główna znajduje się w Chicago.

 

 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-1