reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay_geralt
Przemysł elektroniczny |

REAKTO w programie akceleracyjnym #StartUP Małopolska

Start-up technologiczny, tworzący system szybkiego reagowania przeznaczony dla agencji ochrony – REAKTO – zakwalifikował się do 9. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska.

– Udział w #StartUp Małopolska to dla zespołu REAKTO możliwość nawiązania relacji z potencjalnymi klientami korporacyjnymi, dopracowanie lejka sprzedażowego oraz propozycji wartości dla klientów końcowych i partnerów, będąc wspieranym przez ekspertów w tych dziedzinach. To również okazja do poszerzenia wachlarza kompetencji w obszarach biznesowych, co wpisuje się w naszą wizję budowania interdyscyplinarnego zespołu. Przed nami kilka warsztatów, m.in. z pozyskiwania leadów, komunikacji czy ochrony własności intelektualnej. Odświeżenie oraz uzupełnienie wiedzy w tych tematach z całą pewnością wesprze nasze działania w najbliższych miesiącach, które zapowiadają się bardzo intensywnie – mówi Wojciech Stawiarski, założyciel i CEO REAKTO, który dodaje, że dodatkową korzyścią z udziału w programie są możliwości networkingu.

REAKTO to firma, która zajmuje się tworzeniem i kompleksową obsługą systemu szybkiego reagowania przeznaczonego przede wszystkim dla agencji ochrony oraz dla ich klientów,  indywidualnych i biznesowych.

Spółka rozwija autorską technologię półautonomicznych, a docelowo autonomicznych lotów patrolowych i interwencyjnych za pomocą dronów.

W drugim kwartale br. spółka rozpoczyna pilotaż swojej usługi we współpracy z partnerskimi agencjami ochrony. REAKTO rozważa debiut giełdowy w 2023 roku.

Według analityków rynek dronów w najbliższych latach ma podwoić swoją wartość. Branży sprzyjają regulacje prawne, w szczególności na rynkach europejskich oraz szybki wzrost samego rynku. MarketsandMarkets szacuje, że oczekiwana wartość globalnego rynku dronów w 2026 r. wyniesie ok. 58,4 mld USD.

#StartUP Małopolska to intensywny, kilkutygodniowy program akceleracji, skierowany do startupowców, małych i średnich przedsiębiorców o największym potencjale z terenu Małopolski, którzy chcą rozwijać swój biznes. Realizatorem programu #StartUP Małopolska jest Rebels Valley na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. 
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-2