reklama
reklama
reklama
reklama
© TIMATE
Przemysł elektroniczny |

TIMATE nawiązuje współpracę partnerską z APA Group

APA Group, czyli firma specjalizująca się w zakresie inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami, będzie dystrybutorem systemu TIMATE na rynku polskim.

Jak informuje TIMATE, nowa umowa wpisuje się w strategię budowania sieci partnerskiej firmy.

– Wybierając dystrybutorów, zwracamy baczną uwagę na ich specjalizację. Zależy nam bowiem na tym, aby sprzedażą naszego rozwiązania zajmowały się firmy, które rozumieją działanie i możliwości internetu rzeczy oraz internetu zachowań, a także specyfikę pracy w branży logistycznej i produkcyjnej. APA Group spełnia wszystkie te warunki – mówi Sebastian Młodziński, CEO TIMATE.

System TIMATE to automatyczne i bezobsługowe narzędzie do kompleksowego zarządzania ludźmi i procesami w firmie. Działa za pomocą innowacyjnej karty wyposażonej w ekran e-Paper, która z jednej strony jest elektronicznym identyfikatorem pracownika, a z drugiej mierzy czas pracy i ocenia jego wykorzystanie. System  gromadzi, analizuje i przekazuje dane dotyczące pracy poszczególnych pracowników i całych zespołów korzystając z możliwości technologii internetu rzeczy (IoT) oraz internetu zachowań (IoB).

Dziś z systemu TIMATE korzystają przede wszystkim firmy z branży logistycznej, produkcyjnej oraz medycznej, między innymi Raben, Halsang i ALAB.

– Współpraca z TIMATE jest doskonałym uzupełnieniem portfolio rozwiązań technologicznych APA. Z naszych projektowych doświadczeń wynika, że klienci dzisiaj, w czasach dynamicznej cyfrowej transformacji przedsiębiorstw, potrzebują bardzo zaawansowanych produktów z obszaru kontroli osób i mienia. W APA, niezależnie, czy jest to linia produkcyjna, czy budynek biurowy, dbamy, żeby technologia zabezpieczała człowieka. Nasza strategiczna współpraca będzie zatem skutkowała budowaniem nietrywialnych rozwiązań na rynku. Będziemy zaspokajać najbardziej wyszukane oczekiwania klientów w kategorii bezpieczeństwo – konkluduje Artur Pollak, prezes zarządu APA Group.

APA Group działa na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami, a wszystkie koncepcje technologii produktów i usług firmy powstają w Gliwicach. Do grona klientów APA Group należą między innymi: VW, Eisenmann, FIAT, OPEL, 3M, MAN, Amazon, DB Schenker, Tesla czy prestiżowe uczelnie techniczne.
 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2