reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© artcp5 dreamstime.com
Przemysł elektroniczny |

PZ CORMAY finalizuje komercjalizację nowego analizatora

Notowany na GPW producent i dystrybutor urządzeń oraz odczynników do diagnostyki in vitro finalizuje prace nad wprowadzeniem na rynek autorskiego analizatora biochemicznego Equisse.

11 kwietnia PZ CORMAY dokonał zgłoszenia Equisse w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Polsce (URPL), co przybliża firmę do startu komercjalizacji analizatora.

– Zgłoszenie Equisse w URPL rozpoczyna nowy etap strategicznego projektu, jakim jest stworzenie od podstaw oraz udane wprowadzenie na rynek autorskiego analizatora biochemicznego Grupy CORMAY. Wprowadzamy na rynek nowoczesny system, nieodbiegający jakością oraz wydajnością od innych czołowych analizatorów tej klasy. Jesteśmy przekonani, że Equisse będzie dużym wzmocnieniem oferty produktowej Grupy i w dłuższym okresie jego udana komercjalizacja przełoży się na wzrost wartości naszej firmy – komentuje Flavio Finotello, pełniący obowiązki prezesa zarządu CORMAY.

Finotello informuje, że pierwsze seryjnie wyprodukowane egzemplarze Equisse zostaną dostarczone do spółki w kolejnych miesiącach. Zostaną one zaoferowane wybranym polskim i zagranicznym klientom na początku III kwartału br. Równolegle CORMAY przygotowuje się do startu globalnej sprzedaży urządzenia. Międzynarodowa premiera analizatora, komercjalizowanego pod nazwą Equisse 400i, będzie miała miejsce w trakcie listopadowych targów Medica w Dusseldorfie. 
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2