reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ETK EMS Group
Biznes |

Przejęcie na duńskim rynku EMS

Grupa ETK EMS rozszerza swoją działalność na duńskim rynku EMS, nabywając wszystkie udziały i aktywa w ALPHA Elektronik A/S z siedzibą w Næstved w regionie Zelandia.

Dzięki tej transakcji,Grupa ETK EMS ma obecnie trzy lokalizacje w Danii; Skanderborg, Sønderborg i Næstved. Oprócz siedzib w Danii, Grupa ETK EMS ma również fabrykę w Rayong w Tajlandii.

– Przez prawie dekadę w naturalny i bardzo pozytywny sposób, jako koledzy z branży,  prowadziliśmy dialog z właścicielami i kierownictwem ALPHA Elektronik A/S, co teraz doprowadziło do zmiany właściciela – mówi Torben Drejer, wiceprezes i partner w ETK EMS Group.

Dyrektor ALPHA André R. Grundahl i zespół zarządzający pozostaną na zajmowanych stanowiskach, aby zapewnić bezproblemową integrację klientów i systemów pomiędzy firmami.

ETK EMS wskazuje w komunikacie, że ma na celu nie tylko utrzymanie obecnej pozycji rynkowej w regionie, ale też rozwój poprzez zwiększenie produkcji lokalnej w Næstved, a także otwarcie ścieżki dla klientów, którzy będą obsługiwani lokalnie, ale z dostępem do zakładu produkcyjnego w Tajlandii.

Przeniesienie własności nastąpiło 1 kwietnia 2022 r. Firma będzie nadal działać pod nazwą ALPHA Elektronik A/S do czasu całkowitej integracji z ETK – co ma nastąpić pod koniec 2022 r.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-2