reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Unisystem
Przemysł elektroniczny |

Unisystem obrał kierunek – dostawa kompletnych rozwiązań

– Rok 2022 będzie nam mijał przede wszystkim pod znakiem zmieniającej się perspektywy i kierunku rozwoju – pisze gdański dostawca komponentów służących do wizualizacji informacji.

– Po długich obserwacjach rynku, branży, rozmowach z klientami i partnerami biznesowymi, po jeszcze dłuższych dyskusjach i analizach wewnątrz firmy podjęliśmy decyzję o korekcie kierunku, w którym chcemy podążać. Unisystem jest dobrze znany jako dystrybutor wyświetlaczy i paneli dotykowych. Kierunek, w którym chcemy się rozwijać, czyli dostawa kompletnych rozwiązań, odpowiada oczekiwaniom naszych klientów i rynku – czytamy w komunikacie firmy Unisystem.

Unisystem podkreśla, że dysponuje zarówno wiedzą ekspercką dotyczącą wyświetlaczy i paneli dotykowych oraz ich integracji i implementacji, jak i wyszkoloną kadrą inżynierską, która nie tylko zaprojektuje podzespoły i będzie nadzorowała ich produkcję, ale zapewni też wsparciem techniczne na każdym etapie projektu – zarówno pod kątem optymalizacji, jak i samego wdrożenia.

Firma zakłada, że rok 2022 będzie spokojniejszy jeśli chodzi o zwiększanie zatrudnienia, ale, jak zaznacza, jest zawsze otwarta na utalentowanych i zorientowanych na rozwój specjalistów od zarządzania projektami, handlowców czy inżynierów.

– Naszym głównym celem będzie dalszy rozwój działów RnD i projektów oraz eksportowego, aby systematycznie zwiększać udział gotowych rozwiązań i sprzedaży zagranicznej w obrotach firmy – informuje Unisystem.

Specjalista w zakresie wyświetlaczy zamierza nadal koncentrować się na ekspansji w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Unisystem, w związku ze zmianami w strategii i skoncentrowaniu się na dostarczaniu kompletnych rozwiązań, zadecydował także o odświeżeniu logotypu i wprowadzeniu zmian w komunikacji. 
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 11 2024 07:39 V22.4.25-2
reklama
reklama