reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Panattoni
Przemysł elektroniczny |

Już ponad 150 000 m kw. dla BSH w Łodzi

Producent AGD w najbliższym miesiącu skorzysta z ponad 12 000 m kw. w ramach Panattoni Park Business Center Łódź III. W obiekcie magazynowane będą m.in, komponenty do suszarek.

Dotychczasowe realizacje Panattoni w Łodzi dla BSH to trzy inwestycje o łącznej powierzchni około 150 000 m kw. Ponadto w ramach CEL HUB Panattoni dostarczyło Appliance Park przeznaczony dla dostawców komponentów do fabryk producenta.

Panattoni wybudowało w regionie łódzkim ok. 2 mln m kw., z tego już ponad 150 000 m kw. dla firmy BSH – największego producenta sprzętu AGD w Europie. Tym razem przedsiębiorstwo wynajęło 12 000 m kw. w Panattoni Park Business Center Łódź III i skorzysta z tej powierzchni w ciągu najbliższego miesiąca. Z obiektu firma obsłuży fabrykę suszarek.

– W związku z intensywnym rozwojem BSH w Łodzi i trwającymi projektami zaistniała konieczność wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej. Możliwość polegania na partnerze takim jak Panattoni pozwala na rozwój naszych łódzkich fabryk zgodnie z planem – mówi Paweł Adamowicz, dyrektor Fabryki Suszarek.

Dotychczas deweloper zrealizował dla BSH m.in. największą na kontynencie fabrykę artykułów gospodarstwa domowego o powierzchni 57 000 m kw. Inwestycja połączona jest z zajmującym blisko 80 000 m kw. centrum logistycznym, na terenie którego Panattoni przygotowało m.in. dwie bocznice kolejowe z trzema torami postojowymi, a także wybudowało stację kolejową, której peron mierzy 590 m. W sąsiedztwie deweloper zrealizował również Appliance Park o powierzchni 30 000 m kw., który w całości przeznaczony jest dla dostawców komponentów do fabryki firmy. Teraz w ramach Panattoni Business Center Łódź III firma dostarczyła kolejne 12 000 m kw., z których klient skorzysta w ciągu najbliższego miesiąca.

 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama