reklama
© Airsonett
Przemysł elektroniczny |

Firma medtech wybiera Orbit One

Szwedzka firma z branży technologii medycznych Airsonett wybrała dostawcę usług EMS Orbit One na partnera produkcyjnego.

Airsonet opracowuje i sprzedaje urządzenia medyczne stosowane w leczeniu pacjentów z ciężką astmą alergiczną i egzemą. Technologia TLA (temperature-controlled laminar airflow) firmy Airsonett zapewnia pacjentowi czyste powietrze w nocy, czyli w 99,5% wolne od cząsteczek i alergenów, co pozwala na odpoczynek i regenerację dróg oddechowych i układu odpornościowego pacjenta.

Orbit One otrzymał zadanie produkcji nowej generacji urządzenia Airsonett – Air5.

– Cieszymy się, że możemy powitać Airsonett jako nowego klienta Orbit One. Produkcja będzie miała miejsce w Ronneby, a Orbit One będzie odpowiedzialny za cały łańcuch wartości, od zakupu komponentów po produkcję – mówi Mats Eriksson, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Orbit One.

– Obecnie mamy własną produkcję naszego istniejącego produktu Air4 i nadal będziemy go sami wytwarzać. Spodziewamy się jednak, że nowa generacja Air5 będzie produkowana w znacznie większych ilościach i nie zamierzamy inwestować w zwiększanie mocy. Zamiast tego Airsonett skupi się na marketingu i innowacjach produktowych – mówi Anders Due-Boje, dyrektor generalny Airsonett AB.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2