reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Rochester Electronics
Biznes |

Rochester Electronics nawiązuje współpracę z Kyoto Semiconductor

Współpraca dystrybutora Rochester Electronics oraz japońskiego producenta optoelektroniki Kyoto Semiconductor będzie dotyczyła zarówno produktów dostępnych, jak i wycofanych z rynku (EOL).

Na mocy umowy o współpracy między firmami produkty Kyoto Semiconductor stają się dostępne w ramach asortymentu Rochester Electronics.

– Wraz z nawiązaniem współpracy poszerzamy zasięg działalności o rynki całego świata dla obu wspomnianych grup produktów (dostępne i EOL - przyp. red.). Oferowane przez nas produkty mają krytyczne znaczenie dla podsystemów optycznych w infrastrukturach łączności i oprzyrządowaniu czujnikowym o wydłużonym cyklu życia. Klientom potrzebującym środków do długotrwałego utrzymania infrastruktury lub oprzyrządowania współpraca z Rochester Electronics, dysponującego szerokim asortymentem odpowiedników do produktów wycofanych z rynku oraz możliwościami produkcyjnymi z zakresu rozwiązań na zamówienie, zapewni dostęp do odpowiednich rozwiązań – komentuje Tsuneo Takahashi, dyrektor generalny Kyoto Semiconductor Co., Ltd.

– Dzięki temu strategicznemu przedsięwzięciu nasi klienci mogą być spokojni o stałą dostępność rozwiązań optoelektronicznych produkcji Kyoto Semiconductor, które będą nie tylko certyfikowane i objęte gwarancją przez Rochester Electronics, ale będą również w 100% autoryzowane przez producenta oryginalnych podzespołów – firmę Kyoto Semiconductor – dodaje Colin Strother, wiceprezes wykonawczy Rochester Electronics LLC.


Firma Kyoto Semiconductor została założona w 1980 roku w Kyoto jako firma specjalizująca się w półprzewodnikowych podzespołach z zakresu optoelektroniki. Całość produkcji jest realizowana w zakładach w Japonii, łącznie z procesami przygotowania, procesami poprodukcyjnymi i stosowania unikalnych technologii opakowań układów półprzewodnikowych Kyoto Semiconductor.

Rochester Electronics jest dystrybutorem produktów półprzewodnikowych dysponującym ponad 15 miliardami podzespołów obejmujących ponad 200 000 modeli.

Jako licencjonowany producent półprzewodników, firma Rochester wyprodukowała ponad 20 000 różnych typów układów. Posiadając na magazynie ponad 12 miliardów struktur półprzewodnikowych, jest w stanie wyprodukować nawet ponad 70 000 typów układów – informuje firma.

Rochester oferuje pełen zakres usług produkcyjnych, w tym projektowanie, obróbkę wafli, montaż układów, testowanie, sprawdzanie niezawodności i archiwizację IP, zapewniając tym samym kompletne rozwiązania w całym procesie produkcji.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2