reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ASM via Vimeo
Przemysł elektroniczny |

ASM kontynuuje ekspansję w Singapurze

ASM International oficjalnie zaprezentowało dziś, 28 marca 2022 roku nowy zakład produkcyjny i centrum operacyjne w Singapurze oraz ogłosiło rozpoczęcie kolejnej inwestycji w rozwój produkcji w tym miejscu.

ASM rozwija działalność w Singapurze, aby wykorzystać możliwości, jakie daje rosnący wraz z postępem cyfryzacji popyt na rynku półprzewodników. Nowy obiekt, w tym pierwsza hala produkcyjna, został ukończony pod koniec 2020 roku. Wraz z drugą halą, która ma być gotowa do produkcji na początku 2023 roku, ASM ma czterokrotnie zwiększyć moce produkcyjne w Singapurze, a globalnie – ponad trzykrotnie – pisze ASM w komunikacie.

W zakładzie w Singapurze ASM montuje i testuje swoje zaawansowane narzędzia do osadzania, w tym ALD i Epi.

– Ta strategiczna inwestycja zwiększa naszą zdolność do zaspokojenia potrzeb klientów i wspierania ich w przechodzeniu na kolejne procesy technologiczne – komentuje prezes i dyrektor generalny ASM International, Benjamin Loh.

Benjamin Loh dodaje, że rozbudowa zakładu umożliwi firmie osiągnięcie wcześniej zakomunikowanego celu, zakładającego przychody z przedziału 2,8-3,4 mld EUR do 2025 roku i CAGR na poziomie 16%-21% w okresie pięciu lat.

Lokalne zatrudnienie wzrosło 2,5-krotnie w ciągu ostatnich pięciu lat do około 850 osób na koniec 2021 roku.

Założona w 2003 roku firma ASM w Singapurze z czasem zmieniała profil działalności w kierunku bardziej dochodowych aktywności. Poza produkcją, działalność w Singapurze obejmuje dziś również kluczowe obszary, takie jak zarządzanie łańcuchem dostaw, IT czy Global People.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama