reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

CORA Lighting Factory uruchamia zakład w Bytomiu

W nowym zakładzie, który powstał w ciągu jednego roku, produkowane będzie przemysłowe oświetlenie ledowe przeznaczone dla sklepów, hal i magazynów.

Kolejny przedsiębiorca otwiera swój biznes w bytomskim obszarze Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma CORA Lighting Factory od podstaw zbudowała na powierzchni blisko 1,6 ha obiekt o powierzchni około 6,5 tys. mkw., w którym oprócz hali produkcyjnej, powstał także magazyn oraz biuro i pomieszczenie administracyjno-gospodarcze.

– Nowa hala zwiększa nasze możliwości produkcyjne, dlatego chcemy, by zatrudnienie rosło systematycznie. Na początek nasz zespół będzie liczył około 50 osób, jednak w ciągu 3 kolejnych lat, wraz z rozwojem firmy, chcemy zwiększyć liczbę pracowników – mówi Adam Sikora, , właściciel firmy CORA Lighting Factory.

PHU CORA – Adam Sikora sprzedaje swoje produkty nie tylko w Polsce, ale głównie na rynki europejskie, do takich krajów jak: Szwecja, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Finlandia, Islandia, Szwajcaria oraz Włochy. Część produkcji trafia również na inne kontynenty m.in. do Australii, Azji – do Kazachstanu i Turcji oraz Afryki – do Kamerunu.

Źródło: UM Bytom
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-1