reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Nexperia
Przemysł elektroniczny |

Nexperia oficjalnie otwiera centrum projektowe w Dallas

Pierwszy ośrodek badawczo-rozwojowy w Ameryce Północnej umożliwia wejście na rynek układów scalonych do zarządzania energią – podkreśla Nexperia w komunikacie.

Nexperia, która niedawno świętowała piątą rocznicę istnienia jako niezależna firma, ogłosiła dziś, 25 marca oficjalne uruchomienie nowego centrum projektowego w Dallas w Teksasie.

Ośrodek w Dallas jest pierwszym ośrodkiem badawczo-rozwojowym Nexperia w Ameryce Północnej i będzie koncentrować się na pracy nad przetwarzaniem sygnałów analogowych oraz na układach scalonych do zarządzania energią.

– Centrum projektowe w Dallas stanowi ważny kamień milowy dla firmy z kilku powodów. Pokazuje  zaangażowanie Nexperii w rozszerzanie działalności badawczo-rozwojowej w Ameryce Północnej, a także umożliwi wzmocnienie portfolio analogowych układów scalonych, układów scalonych do zarządzania energią i układów do kondycjonowania sygnału – mówi Irene Deng, dyrektor generalna  grupy biznesowej Power and Signal Conversion w Nexperia, która będzie kierować nowym centrum.

Nexperia podkreśla, że ma ambitne plany dotyczące nowego centrum i dąży do sześciokrotnego zwiększenia liczby zatrudnionych tam osób do końca 2023 roku. Rekrutacja do ośrodka w Dallas jest już w toku.

 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1