reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny |

MINUTOR Energia z dystrybutorem magazynów energii

MINUTOR Cellarium, spółka zależna MINUTOR Energia SA, w marcu tego roku oficjalnie zaprezentował nowy produkt: autorski magazyn energii oraz podpisał umowę dystrybucyjną.

– Wprowadzany do sprzedaży magazyn energii jest autorskim produktem, opartym o polską technologię przy wykorzystaniu międzynarodowych komponentów, stworzonym w ramach MINUTOR Cellarium sp. z o.o., która jest właścicielem całej technologii. Magazyn ten posiada pojemność ponad 10 kWh i składa się z akumulatorów żelazowo-litowo-fosforanowych – czytamy w komunikacie.

Firma Minutor Cellarium 24 marca 2022 roku zawarła umowę na dystrybucję własnych magazynów energii z warszawską spółką Yellow Boson SA.

Dystrybucja będzie prowadzona pod znakami towarowymi i firmowymi Cellarium wyłącznie na terytorium Polski (brak wyłączności). Yellow Boson w ramach wykonywania umowy, zobowiązany jest do reklamy sprzedaży magazynów energii oraz ich promowania w ramach prowadzonej działalności.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

– Zawarcie niniejszej umowy z Yellow Boson, działającym na rynku OZE, posiadającym bazę klientów oraz szerokie kompetencje sprzedażowe może mieć istotny wpływ na wprowadzenie produktu na rynek, w tym osiągane przez Cellarium, a w konsekwencji przez całą Grupę MINUTOR Energia SA wyniki finansowe – wskazuje zarząd w komunikacie.

MINUTOR Cellarium sp. z o.o. pracuje obecnie nad linią produktów dla podmiotów gospodarczych o pojemnościach powyżej 100 kWh, z możliwością konfiguracji i zwielokrotniania mocy.
 

reklama
reklama
May 29 2023 15:20 V20.14.29-2