reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

Dostawca dla motoryzacji wynajmie 13 500 m kw. w Łodzi

We wrześniu br. ponad 13 500 m kw. Panattoni Park Koluszki zajmie marka Kamoka – międzynarodowy dostawca części samochodowych.

Deweloper Panattoni rozbudowuje Panattoni Park Koluszki. Przedsiębiorstwo wynajęło już ponad 25 000 m kw. z planowanych 39 800 m kw., z czego 13 500 m kw. zajmie marka Kamoka – międzynarodowy dostawca części samochodowych, która wprowadzi się do parku we wrześniu 2022 roku – informuje Panattoni w komunikacie.

Kamoka auto parts dostarcza asortyment w ramach 91 linii produktowych w 17 grupach, które obejmują m.in. elementy zawieszenia, hamulców, układu kierowniczego czy przeniesienia napędu – dostosowując ofertę do specyfiki danych rynków. Przedsiębiorstwo rozpocznie operacje w ramach Panattoni Park Koluszki w październiku 2022 roku.

– Klient poszukiwał nowoczesnej powierzchni magazynowej w sąsiedztwie swojej siedziby głównej, która znajduje się w miejscowości Brzeziny obok Koluszek. Był to ważny element ze względu na pracowników i umożliwienie im szybkiego dojazdu do pracy, co w Koluszkach jest tym bardziej możliwe dzięki dużemu węzłowi kolejowemu. Dodatkowo, nowy magazyn pozwolił na konsolidację kilku mniejszych powierzchni, co z pewnością będzie miało swoje odzwierciedlenie w efektywnym jej wykorzystaniu – komentuje Hubert Wojtera, dyrektor Industrial & Logistic w Axi Immo – firmie, która reprezentowała najemcę w procesie wyboru lokalizacji i negocjacji umowy.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2