reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© NCAB Group
PCB |

NCAB też odczuwa skutki lockdownu w Shenzhen

– Fabryki, reprezentujące około 14% naszych dostaw PCB, na które obecnie nałożono ograniczenia związane z pandemią, wstrzymują na tydzień produkcję – informuje NCAB w komunikacie.

Te zwiększone ograniczenia będą miały natychmiastowy wpływ na dostawy i zamówienia, które są realizowane w objętych lockdownem fabrykach i przeznaczone w najbliższej przyszłości do wysyłki – wskazuje NCAB.

Dostawca płytek PCB zwraca przy tym uwagę, że nałożona blokada ma także wpływ na logistykę przebiegającą przez Shenzhen do Hongkongu.

Przypomnijmy: ze względu na wzrost liczby nowych przypadków Covid-19 w regionie, władze Shenzhen podjęły decyzję o lockdownie na tym obszarze w dniach 14-20 marca. Mieszkańcy są zobowiązani do pozostania w domu, z wyjątkiem personelu usług podstawowych, a wszystkie usługi publiczne, w tym transport, zostały wstrzymane.

NCAB podkreśla rolę silnego lokalnego zespołu zarządzającego fabrykami, który nadal pracuje zdalnie, współpracując zarówno z zakładami, jak i lokalnymi spedytorami, aby zminimalizować wpływ na klientów i znaleźć rozwiązania, które utrzymają otwarte łańcuchy dostaw w tym czasie – pisze firma w komunikacie.

– Ponadto w wielu z tych fabryk w Shenzhen nadal mamy personel na miejscu, który może zapewnić, że nasze zamówienia są priorytetyzowane i prawidłowo zarządzane – podkreśla NCAB.

Dostawca PCB uspokaja, że dzięki sieci fabryk ma znaczne moce produkcyjne w innych obszarach, poza Shenzhen, które kontynuują produkcję, a także łańcuchy dostaw na Tajwanie oraz bazy dostaw w UE i USA.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2