reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Volvo Cars
Przemysł elektroniczny |

Volvo Cars: 700 miejsc pracy w centrum technologicznym W Sztokholmie

Volvo Cars inwestuje w centrum technologiczne w Sztokholmie, gdzie zatrudni ponad 700 profesjonalistów z zakresu inżynierii oprogramowania, nauki o danych i analityki, zarządzania produktami, biznesu online i zagadnień UX.

Volvo Cars ma już centrum w Sztokholmie, które zostanie teraz znacząco rozbudowane. Firma potrzebuje nowych ludzi, by tworzyć własne oprogramowanie oraz by zbudować technologiczne zaplecze do sprzedaży online. W ciągu kilku lat Volvo chce przynajmniej połowę wykorzystywanego przez siebie oprogramowania tworzyć samodzielnie. Połowa sprzedaży globalnej ma być dokonywana przez internet – informuje producent aut.

– Ludzie o odpowiednich kompetencjach i wartościach pomogą nam zrealizować nasze przyszłe cele. Dlatego tworzymy nowe centrum technologiczne w Sztokholmie. Sztokholm jest miejscem, które przyciąga talenty technologiczne. Chcemy stworzyć innowacyjne, kreatywne i oparte na współpracy miejsce pracy, aby przyciągnąć ludzi z całego świata. Proces już się rozpoczął i obecnie poszukujemy nowych członków zespołu, którzy mogą pomóc w rozwoju naszej firmy – mówi Hanna Fager, szefowa funkcji korporacyjnych w Volvo Cars.

Volvo Cars podkreśla, że zajmuje się tworzeniem oprogramowania we własnym zakresie, zarówno po to, by osiągnąć swoje cele internetowe, jak i dlatego, że samochody są coraz częściej definiowane przez oprogramowanie, a nie przez tradycyjne cechy aut. 

Przestrzeń robocza centrum technologicznego zostanie odnowiona i zmodernizowana jeszcze w tym roku i będzie również służyć jako baza dla działalności firmy w szerszym regionie Sztokholmu.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2