reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Hanza
Przemysł elektroniczny |

HANZA przedłuża umowę ze Swisslog AS

Dostawca rozwiązań produkcyjnych HANZA Holding AB rozszerzył umowę ze Swisslog AS i wesprze realizację szytego na miarę projektu automatyzacji magazynowania w Mo i Rana w Norwegii.

Wartość zamówienia nie została ujawniona, ale oczekuje się, że sięgnie dwucyfrowej kwoty w milionach koron szwedzkich rocznie (1 mln SEK to około 450 tys. PLN). Kontrakt obejmuje produkcję i dostawę łącznie 86 000 stalowych skrzynek do Mo i Rana.

Produkcja będzie miała miejsce w szwedzkim klastrze produkcyjnym HANZA, a pierwsze dostawy będą realizowane w pierwszym kwartale 2022 roku.

Swisslog dostarcza oparte na danych i zrobotyzowane rozwiązania do automatyzacji logistyki. Firma jest częścią Grupy KUKA i zatrudnia ponad 14 000 osób.

HANZA została założona w 2008 roku i od 2019 roku osiągnęła sprzedaż przekraczającą 2 mld SEK (215 mln USD). Firma ma zakłady produkcyjne w siedmiu krajach; Szwecji, Finlandii, Niemczech, Estonii, Polsce, Czechach i Chinach, a wśród jej klientów są m.in. ABB, Epiroc, GE, Getinge, Oerlikon, Saab i Siemens.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-2