reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Smay
Przemysł elektroniczny |

SMAY już niedługo otworzy nową fabrykę

SMAY za niespełna dwa miesiące przenosi się do nowej siedziby i uruchamia nowoczesny zakład produkcyjny – informuje firma, prezentując przy tym nowe logo oraz identyfikację wizualną.

– W ostatnich latach nasz rozwój jest wprost wykładniczy i aby utrzymać takie tempo wzrostu, potrzebowaliśmy nowego i znacznie większego miejsca, które znaleźliśmy w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej pod Krakowem – pisze SMAY w komunikacie.

W czerwcu ubiegłego roku firma ogłosiła wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję w Podłężu niedaleko Niepołomic. Powstanie tam zakład produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni 18 500 m kw. wraz z laboratorium badawczo-rozwojowym oraz 4 kondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni 4 500 m kw., a także budynek socjalny o pow. 1 850 m kw. Łączna wartość inwestycji to ponad 82,5 mln PLN.

SMAY zwraca też uwagę na nowe logo, które stanowi jeden z elementów nowej strategii rozwoju firmy.

– Zmienione, bardzo nowoczesne logo podkreśla nie tylko zmiany idące w kierunku dynamicznego rozwoju naszej firmy i większej ekspansji na rynki zagraniczne, ale także sporo istotnych kroków technologicznych i innowacji w naszej firmie – pisze SMAY.


Kilka dni temu firma oświadczyła, że w związku z obecnym konfliktem zbrojnym, zarząd SMAY podjął decyzję o natychmiastowym zakończeniu współpracy z naszym dotychczasowym partnerem z Rosji.

– Wszystkie obecne zamówienia zostały anulowane, a rosyjska strona internetowa partnera w zakresie naszej marki wyłączona. Do czasu zakończenia trwającego konfliktu firma nie będzie odpowiadać na jakiekolwiek zapotrzebowanie z rynku rosyjskiego – informuje SMAY.


Grupa SMAY od ponad 32 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Firma jest obecna na 25 rynkach.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama