reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Scanfil
Przemysł elektroniczny |

Scanfil inwestuje w sprzęt w zakładzie Malmö

Scanfil inwestuje w tester flying probe firmy Seica, poprawiając możliwości prototypowania w fabryce w Malmö.

W kwietniu Malmö stanie się czwartą fabryką Scanfil, w której zastosowano automatyczny system testowania Seica V8. Nowy flying probe zastępuje stary system Takaya i znacznie poprawi możliwości Malmö w zakresie prototypowania i wprowadzania nowych produktów (NPI) – czytamy w komunikacie.

– Nowy tester flying probe Seica V8 jest prostszy w użyciu, dokładniejszy i łatwiejszy do programowania niż dotąd stosowane rozwiązanie. To znacznie skraca czas wprowadzenia produktu na rynek w porównaniu z poprzednim systemem, który mieliśmy. Seica jest idealna dla realizowanej przez Scanfil produkcji typu high-mix low-volume – komentuje Carl-Johan Forsberg, dyrektor zarządzający Scanfil Malmö.

Po Malmö, Pärnu w Estonii będzie kolejną fabryką, która zainwestuje w Seica V8. Scanfil wybrał rozwiązanie Seica dla wszystkich swoich zakładów, więc stopniowo wyposaży w nie kolejne fabryki zajmujące się elektroniką.

Scanfil jest międzynarodowym partnerem produkcyjnym i dostawcą systemów dla przemysłu elektronicznego. Firma dysponuje dziewięcioma fabrykami w siedmiu krajach. Typowe produkty Scanfil to moduły lub produkty zintegrowane np. aplikacje samoobsługowe, systemy automatyki, moduły łączności bezprzewodowej, systemy klimatyzacji, systemy zbierania i sortowania, analizatory i rozwiązania do pomiarów środowiskowych.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-1