reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 31 maja 2010

LUG S.A. zdobył 5.4 mln zł na rozbudowę mocy

LUG S.A., jeden z największych producentów oświetlenia w Polsce, z sukcesem zakończył nową emisję akcji, którą przeznaczy na rozbudowę mocy produkcyjnych.
LUG S.A. pozyskał z rynku 5.4 mln zł, które przeznaczy na rozwój mocy produkcyjnych oraz nowe linie produktowe. ‘Środki pozyskane z emisji przeznaczymy na rozbudowę parku maszynowego oraz rozwój linii produktowych o nowe oprawy z zakresu oświetlenia obiektów sportowych, placówek medycznych oraz oświetlenia specjalistycznego. Rozszerzenie naszego asortymentu będzie miało bezpośrednio skutek zarówno na płaszczyźnie współpracy krajowej jak i zagranicznej. Szczególnie w kontekście EURO 2012, spodziewanego wzrostu obrotów z eksportu oraz niewielkiej konkurencji w segmencie oświetlenia specjalistycznego’ mówi Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu LUG S.A.

LUG S.A. to spółka holdingowa Grupy Kapitałowej LUG S.A., dostawcy kompleksowych rozwiązań świetlnych, jednego z największych producentów opraw oświetleniowych w Polsce. Spółka sprzedaje swoje produkty w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Roczne obroty to 60.4 mln zł.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1