reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Cicor Group
Przemysł elektroniczny |

Cicor Asia przenosi się do nowej siedziby w Singapurze

Nowy zakład szwajcarskiego dostawcy usług EMS w Woodlands w Singapurze będzie azjatycką siedzibą Grupy Cicor oraz centrum doskonałości w zakresie rozwoju i produkcji precyzyjnych form wtryskowych dla sektora medycznego.

Cicor Asia Pte Ltd od 20 lat ma swoją siedzibę w południowym regionie Changi w Singapurze. Dotychczasowo użytkowany budynek przestał już jednak spełniać wymagania firmy, dlatego spółka zależna Grupy Cicor, wraz z wygaśnięciem umowy najmu z końcem lutego 2022 roku, przeniosła się do nowej siedziby – czytamy w komunikacie prasowym.

Cicor Asia działa obecnie w nowo otwartym ekologicznym budynku o znacznie obniżonym zużyciu energii. Firma podkreśla też m.in. zalety wynikające z lokalizacji obiektu przy rekrutacji wykwalifikowanych pracowników – blisko Republic Polytechnic oraz tuż przy grobli komunikacyjnej łączącej Singapur i Malezję.

Oprócz przeprowadzki do nowego budynku dostawca EMS nadal inwestuje w automatyzację i zwiększanie wydajności w zakresie precyzyjnego wytwarzania form. Centrum inżynieryjne w Singapurze ściśle współpracuje z pobliskim zakładem produkcyjnym w Batam (Indonezja), gdzie Cicor również znacząco zainwestował w działalność w obszarze precyzyjnego formowania wtryskowego tworzyw sztucznych dla urządzeń medycznych, zwiększając moce w zakresie formowania wtryskowego w pomieszczeniu czystym, instalując w pełni zautomatyzowaną linię lakierniczą i usprawniając procesy.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama