reklama
reklama
© wizzyfx dreamstime.com
Biznes |

Digi-Key dystrybutorem SPARK Microsystems

Digi-Key Electronics podpisał globalną umowę dystrybucyjną z firmą SPARK Microsystems, w ramach której będzie oferować rozwiązania z zakresu komunikacji bezprzewodowej do użycia w sieciach osobistych i urządzeniach IoT.

Dzięki opatentowanym technologiom firma SPARK Microsystems wprowadza na rynek bezprzewodowe nadajniko-odbiorniki ultraszerokopasmowe (UWB), które umożliwiają klientom na całym świecie tworzenie nowej generacji produktów – pisze Digi-Key w komunikacie.

– Bardzo się cieszymy, że możemy oferować najnowocześniejsze technologie ultraszerokopasmowe dostarczane przez firmę SPARK Microsystems naszym klientom na całym świecie. Wiemy, że to nasi klienci napędzają światowe innowacje. Teraz dzięki przełomowym produktom firmy SPARK Microsystems mają do wyboru elastyczne i bardziej energooszczędne rozwiązania bezprzewodowe o niskiej latencji – komentuje David Stein, wiceprezes ds. globalnego zarządzania dostawcami Digi-Key.

– Dzięki renomowanej platformie Digi-Key możemy dotrzeć do światowej społeczności projektantów technologii, zwłaszcza w branżach takich jak rzeczywistość wirtualna i rozszerzona, sprzęt audio, gry komputerowe oraz czujniki IoT – dodaje Tom Spade, dyrektor ds. zarządzania przychodami SPARK Microsystems.

SPARK Microsystems to firma produkująca półprzewodniki na bazie prefabrykatów, która specjalizuje się w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej ultraniskiej mocy do stosowania w wysokowydajnych sieciach osobistych i urządzeniach połączonych z internetem rzeczy (IoT).

Firma Digi-Key Electronics z siedzibą w Thief River Falls (Minnesota, USA) jest globalnym dystrybutorem komponentów elektronicznych i produktów automatyki. Digi-Key oferuje przeszło 10,5 miliona komponentów od ponad 2200 producentów. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 07 2023 23:13 V22.1.2-2