reklama
reklama
© VersaBox
Przemysł elektroniczny |

VersaBox rozwija się we Włoszech

VersaBox – polski producent autonomicznych robotów mobilnych oraz CLS iMation – włoski dostawca rozwiązań dla automatyzacji logistyki nawiązały partnerstwo biznesowe.

Firmy będą współdziałać w zakresie wykorzystania kompleksowej platformy do automatyzacji intralogistyki AUTONOMY@WORK i zapewnieniu najnowocześniejszych autonomicznych systemów transportowych firmom produkcyjnym i magazynowym we Włoszech, Hiszpanii, Francji i krajach Benelux – informuje VersaBox.

Włoska firma szukała partnerstwa w obszarze optymalizacji procesów produkcyjnych dla jej międzynarodowych klientów. Wybór padł na platformę intralogistyczną oferowaną przez VersaBox, która „doskonale wpisuje się w program wprowadzania innowacyjnych produktów technologicznych dla klientów w Europie” – czytamy w komunikacie.

– Współpraca z CLS wprowadzi VersaBox do nowych klientów przemysłowych w Europie. Doceniamy osiągnięcia CLS we wdrażaniu innowacyjnych produktów technologicznych u wymagających klientów. Zapotrzebowanie na autonomiczne roboty mobilne szybko rośnie, odzwierciedlając potrzebę poprawy wydajności i elastyczności procesów produkcyjnych – mówi Jakub Michalski, współzałożyciel VersaBox odpowiedzialny za sprzedaż międzynarodową.

– Wybraliśmy VersaBox jako partnera w obszarze autonomicznych systemów transportowych. Doceniamy wzornictwo przemysłowe i umiejętności nawigacyjne VERSABOTÓW, a także kompleksową platformę intralogistyczną wspierającą niezawodne projektowanie, szybkie wdrażanie i bezbłędną realizację procesów transportowych – dodaje Michele Calabrese, Business Unit Manager w CLS iMation.


VersaBox jest dostawcą autonomicznych robotów transportowych klasy AMR oraz platformy AUTONOMY@WORK, kompleksowego rozwiązania do automatyzacji procesów intralogistycznych, które zawiera narzędzia do projektowania, symulacji (modelowania), wdrożenia i monitorowania procesów intralogistyki przemysłowej. Oferta VersaBox jest skierowana do sektora produkcyjnego i magazynowego.

CLS iMation to jednostka biznesowa CLS, która od blisko 70 lat dostarcza rozwiązania dla wszystkich sektorów logistyki w zakresie automatyzacji i cyfryzacji procesów logistycznych na rynku międzynarodowym, oferując usługi projektowe, sprzedażowe, wynajmu i assistance. Odpowiada wyzwaniom Intralogistyki 4.0 i ułatwia przedsiębiorstwom cyfrową transformację procesów produkcyjnych. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 07 2023 23:13 V22.1.2-2