reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Amfeltec Corporation Przemysł elektroniczny | 14 lutego 2022

Kanadyjski producent elektroniki przenosi się do większego zakładu

Amfeltec Corporation zakończył przeprowadzkę do nowego obiektu na obrzeżach obszaru metropolitalnego Greater Toronto Area.

Niedawny rozwój firmy sprawił, że było to konieczne, a także ułatwiło przeprowadzkę do większego i nowocześniejszego obiektu. Jak czytamy w komunikacie prasowym,

Amfeltec Corporation działa teraz w większej i nowocześniejszej siedzibie w Stouffville w prowincji Ontario w Kanadzie o powierzchni 8300 stóp kwadratowych (blisko 800 m kw.). Dzięki nowemu obiektowi firma zyskuje także dodatkową przestrzeń na rozwój działalności badawczo-rozwojowej.

–  Od momentu założenia firmy Amfeltec siedemnaście lat temu znacznie się rozwinęliśmy. W 2005 roku zaczynaliśmy od narzędzi do testowania i debugowania – wspomina Michael Feldman, prezes i CTO firmy Amfeltec.

W 2010 roku firma dostarczyła swoją linię produktów telekomunikacyjnych Piranha (USB-FXO/-FXS). Szał kryptowalut doprowadził z kolei do rozwoju produktów GPU, w tym rozdzielaczy zasilania. Natomiast kolejne lata to okres wzrostu związanego z popularnością produktów Squid Carrier Board i Arowana PCIe SSD Board. Spowodowało to wyzwania logistyczne, w związku z czym firma zadecydowała o przeprowadzce do większej siedziby – wyjaśnia Michael Feldman.
 

reklama
reklama
September 29 2022 15:24 V20.8.40-1