reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Amfeltec Corporation Przemysł elektroniczny |

Kanadyjski producent elektroniki przenosi się do większego zakładu

Amfeltec Corporation zakończył przeprowadzkę do nowego obiektu na obrzeżach obszaru metropolitalnego Greater Toronto Area.

Niedawny rozwój firmy sprawił, że było to konieczne, a także ułatwiło przeprowadzkę do większego i nowocześniejszego obiektu. Jak czytamy w komunikacie prasowym,

Amfeltec Corporation działa teraz w większej i nowocześniejszej siedzibie w Stouffville w prowincji Ontario w Kanadzie o powierzchni 8300 stóp kwadratowych (blisko 800 m kw.). Dzięki nowemu obiektowi firma zyskuje także dodatkową przestrzeń na rozwój działalności badawczo-rozwojowej.

–  Od momentu założenia firmy Amfeltec siedemnaście lat temu znacznie się rozwinęliśmy. W 2005 roku zaczynaliśmy od narzędzi do testowania i debugowania – wspomina Michael Feldman, prezes i CTO firmy Amfeltec.

W 2010 roku firma dostarczyła swoją linię produktów telekomunikacyjnych Piranha (USB-FXO/-FXS). Szał kryptowalut doprowadził z kolei do rozwoju produktów GPU, w tym rozdzielaczy zasilania. Natomiast kolejne lata to okres wzrostu związanego z popularnością produktów Squid Carrier Board i Arowana PCIe SSD Board. Spowodowało to wyzwania logistyczne, w związku z czym firma zadecydowała o przeprowadzce do większej siedziby – wyjaśnia Michael Feldman.
 

reklama
reklama
May 29 2023 15:20 V20.14.29-1