reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Danfoss
Przemysł elektroniczny |

Danfoss Editron rozpoczął masową produkcję silnika elektrycznego w Chinach

W uruchomionej w 2020 roku fabryce Danfoss Editron w chińskim Nanjing w pierwszych dniach lutego rozpoczęła się masowa produkcji silników elektrycznych.

Kluczowy produkt działu Editron firmy Danfoss, silnik EM-PMI240-T180 jest trzecim produktem masowo produkowanym w zakładzie w Nanjing od momentu jego otwarcia, po sprężarkach powietrza do ogniw paliwowych i elektrycznych układach napędowych – informuje Danfoss.

– W ciągu zaledwie ośmiu miesięcy zespół Danfoss Editron zaprojektował i zbudował linię montażową w fabryce, w tym innowacyjną zrobotyzowaną linię montażową i półautomatyczną linię montażową offline. Ponadto firma wdrożyła cały system traceability, aby zagwarantować kontrolę jakości i wydajne działanie procesu produkcyjnego – czytamy w komunikacie.

Silnik EM-PMI240-T180 jest specjalnie zaprojektowany do elektrycznych lub hybrydowych układów napędowych w mobilnych maszynach roboczych, autobusach i statkach morskich. Silnik charakteryzuje się zakresem mocy od 49 kilowatów do 122 kW, zakresem prędkości nominalnej od 2200 obrotów na minutę do 8800 obr./min i prędkością maksymalną do 9200 obr./min.

– Zakład w Nanjing ma kluczowe znaczenie dla naszego szybko rozwijającego się biznesu silników elektrycznych. Po udanym wprowadzeniu na rynek modelu EM-PMI240-T180 z niecierpliwością czekamy na zaspokojenie jeszcze większej liczby potrzeb klientów na całym świecie dzięki naszej zwiększonej powierzchni i globalnemu zasięgowi – komentuje Kimmo Rauma, wiceprezes oddziału Danfoss Editron.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2023 17:29 V21.1.0-1
reklama
reklama