reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

ICsense zwiększa potencjał projektowania chipów

ICsense otwiera biuro w Gandawie i rozszerza działalność w zakresie projektowania układów scalonych.

ICsense, projektant układów scalonych do konkretnych zastosowań (ASIC) z siedzibą w belgijskim Leuven oraz spółka TDK Group, rozwijają działalność, aby sprostać utrzymującemu się wzrostowi popytu na układy scalone, m.in. ze strony europejskich producentów samochodów i dostawców sprzętu medycznego – informuje ICsense w komunikacie.

Firma wybrała Gandawę na siedzibę nowego biura i podkreśla, że jest jest to miasto położone w regionie o dużej koncentracji talentów i wiedzy.

– Dzięki nowej siedzibie zyskujemy dostęp do wiedzy i puli talentów w regionie Gandawy, który obok Leuven jest ważnym klastrem edukacji i wiedzy w dziedzinie nowych technologii. Świeżo upieczeni inżynierowie i doświadczeni projektanci mogą przyjść i pracować z nami nad znaczącymi projektami, a jednocześnie rozwijać swoją karierę – mówi Bram De Muer, dyrektor generalny ICsense.

ICsense jest niezależną spółką zależną japońskiej Grupy TDK. Firma ICsense projektuje chipy i czujniki, które są sercem pojazdów elektrycznych i autonomicznych, sprzętu medycznego i implantów oraz innej inteligentnej elektroniki, kluczowe również w transformacji w stronę inteligentniejszego i bardziej zrównoważonego środowiska. 
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2