reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexander podshivalov dreamstime.com
PCB |

Tikehau Ace Capital przejmie Elvia PCB Group

Producent PCB Elvia działa na rynku od 1976 roku. Grupa ma pięć zakładów produkcyjnych we Francji i zatrudnia ponad 450 pracowników.

Na początku stycznia tego roku Tikehau Ace Capital ogłosił, że przystąpił do wyłącznych negocjacji w sprawie nabycia 100% kapitału francuskiego producenta PCB, Elvia PCB Group,

Elvia koncentruje się na produkcji high mix/low volume, dostarczając płytki drukowane do wymagających zastosowań, w takich sektorach, jak obronny, lotniczy i kosmiczny, przemysłowy, telekomunikacyjny, motoryzacyjny, medyczny i kolejowy.

Grupą przez ostatnich 30 lat kierował Bruno Cassin – prezes i większościowy udziałowiec, który dołączy do przyszłej rady dyrektorów.

– Ten projekt to doskonała okazja dla naszych pracowników i klientów. Grupa, wzmocniona siłą finansową Tikehau Ace Capital i kierowana przez istniejący zespół zarządzający, do którego mam ogromne zaufanie, będzie mogła się rozwijać jako referencyjny gracz w branży zaawansowanych technologicznie płytek drukowanych w Europie – komentuje Bruno Cassin.

Transakcja wymaga jeszcze spełnienia zwyczajowych warunków, a strony spodziewają się zamknięcia w pierwszej połowie 2022 roku.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2