reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 05 listopada 2008

Ranking 10 największych dostawców konektorów w roku 2007

Obecnie na rynku konektorów istnieje około 1000 dostawców, a wielu z nich specjalizuje się w produkcji konektorów dla bardzo specyficznych zastosowań. Prezentujemy rankingi branży konektorów, uwzględniające nie tylko ich bezwzględne obroty, lecz także pozycję na rynkach regionalnych oraz pozycję w poszczególnych segmentach tego szerokiego rynku.
Wszystkie dane użyte w niniejszym artykule zostały dostarczone przez ConnectorSupplier, a ich przygotowaniem zajmowała się firma Bishop & Associates.

Poniższe tabele prezentują rankingi największych dostawców konektorów według poszczególnych klasyfikacji. W klasyfikacji generalnej, uwzględniającej wielkość przychodów całkowitych, czołowe miejsce zajmuje Tyco Electronics. Wielkość obrotów lidera jest blisko trzy razy większa niż drugiego na liście Molex. Co warte podkreślenia, Tyco wiedzie prym również na każdym z poszczególnych rynków lokalnych.

10 największych dostawców konektorów w roku 200710 największych dostawców konektorów w roku 2007 według regionów10 największych dostawców konektorów w roku 2007 według sektorów rynku10 największych dostawców konektorów w roku 2007 według typów produktów

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2