reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© SVI
Przemysł elektroniczny |

Tajska firma EMS rozwija produkcję na Słowacji

SVI rozszerza zasięg w Europie i zwiększa moce produkcyjne, dodając 4000 m kw. powierzchni w zakładzie produkcyjnym w Liptowskim Mikulaszu na Słowacji.

Prace przebiegają sprawnie i mają zostać zostać ukończone do drugiego kwartału 2022 roku – informuje SVI w komunikacie.

SVI podkreśla, że dzięki nowemu obiektowi i nowym liniom produkcynym, firma będzie mogła zaoferować na Słowacji pełne możliwości montażu SMT i końcowego, z zainstalowanymi nowymi liniami SMT. Będzie to uzupełnione istniejącym know-how i doświadczeniem w branży wiązek kablowych – pisze firma.

Napięcia polityczne, cła i rosnące płace w Chinach to jedne z czynników, które zachwiały globalnymi łańcuchami dostaw. SVI rozwija działalność na Słowacji, aby zapewnić lokalizację usług w Europie.

– W ciągu ostatnich lat zaobserwowaliśmy rosnące zainteresowanie naszym regionem jako centrum produkcyjnym dla europejskich klientów, a SVI Slovakia udowodniła, że ​​jest dla klientów solidnym partnerem w spełnianiu tych potrzeb – mamy tutaj mocny i zaangażowany zespół oraz jesteśmy wspierani przez silną globalną organizację, która daje nam możliwość rozwoju i spełniania wymagań klientów – mówi Jaromic Poulik, dyrektor zarządzający SVI Słowacja.

 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 30 2023 20:03 V22.0.11-2
reklama
reklama