reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sygnix
Biznes |

Sygnis SA dystrybutorem urządzeń Oxford Instruments

W wyniku rozmów pomiędzy przedstawicielami spółek, Sygnis SA została wyłącznym dystrybutorem rozwiązań technologicznych Andor Technology i Bitplane z Oxford Instruments w Polsce.

Sygnis SA, notowana na NewConnect spółka deeptech, prowadząca projekty R&D w zakresie technologii hardware’owych, informuje o otrzymaniu listów autoryzujących spółkę jako dystrybutora od brytyjskiej spółki Andor Technology i szwajcarskiej Bitplane, będących częścią firmy Oxford Instruments.

Będąca częścią Oxford Instruments, firma Andor Technology, posiada ponad 70 unikatowych produktów, 10 000 klientów w 55 krajach i 400 pracowników w 16 biurach na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii, Chinach, Japonii i USA. Andor Technology istnieje od 1989 roku. Z kolei szwajcarska spółka Bitplane jest producentem oprogramowania Imaris, które umożliwia analizę obrazu 2D i 3D do zastosowań laboratoryjnych.

– Z dumą ogłaszamy, że zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem rozwiązań Andor Oxford Instruments i oprogramowania Imaris. Oznacza to, że będziemy pierwszą i jedyną firmą w Polsce, będącą w stanie dostarczyć m.in. unikatowy stołowy mikroskop konfokalny do polskich firm i instytutów badawczych, umożliwiając jakość i wygodę badań na niespotykanym wcześniej poziomie. W naszej ofercie znajdą się również kamery i oprogramowanie do analizy obrazów 2D i 3D – oznajmia Andrzej Burgs, prezes zarządu Sygnis SA.

Spółka-matka dla firm Andor i Bitplane (Imaris), czyli Oxford Instruments, to dostawca zaawansowanych technologicznie produktów i usług dla firm przemysłowych i środowisk naukowych. Głównym celem spółki jest wspieranie klientów w rozwiązywaniu niektórych z najbardziej palących wyzwań na świecie, umożliwiając m.in. bardziej ekologiczną gospodarkę, lepszą komunikację, lepszą opiekę medyczną czy dokonywanie przełomów w badaniach.

– Nasze rozmowy z Oxford Instruments przypieczętowały dwa spotkania. Pierwsze z nich odbyło się w Warszawie. W jego trakcie pokazywaliśmy nasze siedziby i zasoby, a także rozmawialiśmy o wizji firmy i planach na przyszłość. Drugie spotkanie odbyło się w Brnie, w CEITEC (Central European Institute of Technology). Już na samym początku 2022 roku wzbogacamy nasze portfolio o bardzo mocnych graczy na rynku – mówi Grzegorz Kaszyński, wiceprezes zarządu Sygnis SA.
 


reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama