reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

Relpol zakończył budowę hali

Relpol oficjalnie poinformował o zakończeniu inwestycji polegającej na wybudowaniu nowej hali produkcyjnej.

  • Na przełomie 2021/2022 r. trwała relokacja parku maszynowego automatycznych linii produkcyjnych przekaźników miniaturowych.
  • Po uzupełnieniu parku maszynowego, zwiększenie mocy produkcyjnych planowane jest na przełomie trzeciego i czwartego kwartału bieżącego roku.

– Inwestycja zapewnia udoskonaloną organizację produkcji, podniesienie jakości produkcji oraz przestrzeń do podniesienia mocy produkcyjnych w obszarze właśnie przekaźników miniaturowych, które stanowią jedną w głównych grup produktowych spółki. Przekaźniki miniaturowe znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu jak np. w elektronice, systemach automatyki przemysłowej, układach sterujących, sprzęcie AGD itd. – informuje Relpol w komunikacie.

Dzięki zakończeniu inwestycji Relpol zyskał nową przestrzeń produkcyjną w istniejących dotychczas pomieszczeniach, po relokacji maszyn i urządzeń do nowego budynku. W efekcie kolejnych miejsca firma usprawni organizację produkcji w pozostałych grupach produktów.

Relpol podkreśla, że mimo utrudnień w realizacji zadania spowodowanych galopującymi cenami oraz brakiem dostępności materiałów, inwestycja została ukończona w ramach przyjętego budżetu.

Natomiast przesunięcie terminu zakończenia inwestycji o 3 miesiące wynikało ze zwiększenia zakresu prac budowlanych oraz okresowo trudniejszych warunków atmosferycznych.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 28 2023 17:23 V21.1.4-2
reklama
reklama