reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Toshiba Electronic Devices Storage Corporation Przemysł elektroniczny |

Toshiba stopniowo wznawia produkcję po trzęsieniu ziemi

Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation poinformowała, że 26 stycznia wznowiła produkcję na linii wafli 150 mm w fabryce w Oita.

Japoński producent półprzewodników zawiesił działalność zakładu po trzęsieniu ziemi, które miało miejsce u wybrzeży Kiusiu 22 stycznia. Toshiba opublikowała w tym tygodniu aktualizację raportu dotyczącego działalności produkcyjnej w rejonie Kiusiu.

Toshiba właśnie ponownie uruchomiła linię wafli 150 mm w Oita (Japan Semiconductor). Firma zapowiada również, że przyspieszy wszelkie naprawy lub wymianę uszkodzonych części na liniach produkcyjnych 200 mm. Nic nie wskazuje natomiast na wystąpienie jakichkolwiek znaczących uszkodzeń budynków i infrastruktury w działalności Oita.

Z kolei zakład Toshiba Materials, który koncentruje się na produkcji wyrobów z ceramiki, działa normalnie, firma nie stwierdziła żadnych uszkodzeń budynków, infrastruktury ani linii produkcyjnych. Ta samo dotyczy Buzen Toshiba Electronics, zakładu produkcji półprzewodników firmy w Buzen City.
 

reklama
reklama
March 19 2023 23:07 V20.13.9-2
reklama
reklama