reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Nevomo
Przemysł elektroniczny |

Dornier Consulting International partnerem strategicznym Nevomo

Nevomo oraz Dornier Consulting International, jedna z największych niemieckich firm konsultingowych specjalizujących się w systemach transportowych, zawarły umowę o partnerstwie w zakresie rozwoju systemu MagRail.

Dornier Consulting International i Nevomo połączą teraz siły, aby wspólnie pracować nad systemem MagRail. Dornier Consulting International, działając na arenie międzynarodowej, ma również duże doświadczenie w takich regionach jak Bliski Wschód – czytamy w komunikacie.

– Nevomo oferuje unikalną technologię dla infrastruktury kolejowej, pozwalającą nadać istniejącym liniom kolejowym nowego znaczenia w zakresie konkurencyjności przewozów. Dzięki inspiracji koncepcją hyperloop, Nevomo w łatwy sposób zapewnia dodatkową przepustowość i nowe modele biznesowe istniejącym systemom kolejowym, na zasadzie plug-and-play. To będzie prawdziwy przełom. Dornier Consulting International jest dumny, że może współpracować z jedną z najbardziej innowacyjnych firm z branży infra-tech w dziedzinie mobilności – komentuje Stefan Barthelmes, dyrektor ds. transportu – Business Line Mobility, Dornier Consulting International.

– Jest mi niezmiernie miło, że Dornier Consulting International dołączył do grona naszych strategicznych partnerów. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie bardzo owocna i już wkrótce będziemy mogli ogłosić kolejne osiągnięcia w rozwoju technologii MagRail – mówi Milan Chromík, prezes zarządu Nevomo.

Nevomo to firma rozwijająca opartą na lewitacji magnetycznej technologię kolei nowej generacji o nazwie magrail, umożliwiającą osiągnięcie prędkości rzędu 550 km/h na istniejących torach. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama