reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© DuPont
Przemysł elektroniczny |

DuPont kończy budowę nowej linii produkcyjnej w Ohio

DuPont Interconnect Solutions, firma należąca do segmentu Electronics & Industrial grupy, zakończyła wart 250 mln USD projekt rozbudowy zakładu w Circleville w stanie Ohio.

Inwestycja o wartości 250 mln USD rozszerza produkcję folii poliimidowej Kapton i elastycznego laminatu do obwodów drukowanych Pyralux, co ma na celu zaspokojenie rosnącego globalnego popytu w branży motoryzacyjnej, elektroniki użytkowej, telekomunikacji, wyspecjalizowanych segmentów przemysłowych i obronnych obsługiwanych przez DuPont – informuje firma.

– To naprawdę ważny kamień milowy dla firmy DuPont oraz branży Electronics & Industrial. Dzięki tej ekspansji możemy podnieść poziom usług, aby pomóc w rozwoju naszym klientom (…). Umożliwia nam też zaspokojenie gwałtownie rosnącego popytu na nowe produkty z wyższą niezawodnością i gwarancją dostaw – komentuje Avi Avula, wiceprezes i dyrektor generalny DuPont Interconnect Solutions.

DuPont Electronics & Industrial to globalny dostawca technologii i materiałów użytkowych dla branży półprzewodników, płytek drukowanych, wyświetlaczy, druku cyfrowego i fleksograficznego, opieki zdrowotnej, lotnictwa, przemysłu i transportu. 
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 30 2023 20:03 V22.0.11-1
reklama
reklama