reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Scanfil
Przemysł elektroniczny |

Scanfil rozbudowuje fabrykę w Niemczech o 50%

Scanfil powiększy fabrykę w Wutha-Farnroda w Niemczech się o 2200 m kw. Rozbudowa ma zostać oddana do użytku produkcyjnego w drugim kwartale 2022 roku.

Obecnie działająca fabryka ma powierzchnię 4500 m kw. i zatrudnia około 270 specjalistów.

– Z przyjemnością informujemy, że rozwijamy się w Wutha, w sercu Niemiec. Nasza fabryka jest dobrze zlokalizowana i znajduje się blisko klientów oraz ich działów badawczo-rozwojowych. Prognozy dotyczące wzrostu znacznie się poprawiły i dały nam przekonanie do zwiększania inwestycji w Wutha – mówi dyrektor generalny Scanfil Petteri Jokitalo.

Scanfil podkreśla, że rozbudowywany właśnie obiekt zapewni wysokie normy jakościowe dostarczanych przez firmę usług EMS. Niektórzy z klientów fabryki w Wutha działają w branży medycznej, która ma najbardziej wymagające standardy jakości i precyzji produkcji – pisze firma w komunikacie.

– Większość naszych klientów pochodzi z sektora automatyki i bezpieczeństwa, ale istnieją również dobre perspektywy rozwoju w branży medycznej i cleantech. W przyszłości, dzięki nowym mocom produkcyjnym, wysokie wymagania klientów będą spełniane jeszcze lepiej, jesteśmy też gotowi na wzrost – mówi dr Heribert Raaf, dyrektor zarządzający fabryki Wutha.

Inwestycja w Wutha oznacza również rozwój możliwości firmy Scanfil m.in. we wprowadzaniu nowych produktów (NPI), szybkim prototypowaniu i projektowaniu dla produkcji (DFM).
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama