reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: www.medgadget.com Przemysł elektroniczny | 25 maja 2010

Współpraca Philips, Siemens & Boston Scientific

Boston Scientific nawiązał współpracę z Philips Healthcare i Siemens Medical Solutions umożliwiając wykorzystanie jego ultradźwiękowego systemu obrazowania iLab w Philips Allura Xper i Siemens AXIOMA Artis i Artis zee poprzez interwencyjny system X-ray.
Współpracę Boston Scientific z Philips i Siemens przypieczętowało pomyślnie zakończone testowanie, które potwierdziło, że iLab System może służyć jako zintegrowany system z systemami Philips i Siemens X-ray. Firma wcześniej ogłosiła podobną współpracę z GE Healthcare i Innova System.

'Boston Scientific jest dumny ze współpracy z Philips i Siemens i możliwości zaoferowania zintegrowanych systemów obrazowania, które gwarantują poprawę pracy, obiegu dokumentów i łatwość wykorzystania' powiedział Joe Fitzgerald, Prezes Scientific's Endovascular Unit w Bostonie. 'Laboratoria Cath na całym świecie mogą teraz zintegrować ultradźwiękowy system obrazowania iLab z przewagą interwencyjnego systemu X-ray'.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1