reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

EMD Electronics przeznaczy 1 mld USD na rozwój w USA

EMD Electronics, oddział niemieckiej firmy Merck KGaA zajmujący się elektroniką, zamierza do 2025 r. zainwestować około 1 mld USD w USA, aby przyspieszyć rozwój na rynku elektronicznym.

Firma chce mocno inwestować w badania i rozwój oraz moce produkcyjne. W ciągu najbliższych pięciu lat EMD Electronics planuje wydać na całym świecie około 2,5 mld USD na długoterminowe aktywa trwałe z obszarów rozwiązań półprzewodnikowych i wyświetlaczy. – Niedobór chipów wymaga współpracy w całej branży w celu rozwiązania problemów związanych z łańcuchem dostaw, z którymi borykają się obecnie konsumenci. Inwestujemy w USA, aby zwiększyć nasze moce produkcyjne i innowacyjność oraz by wspierać ambitne plany rozwoju naszych klientów – mówi Kai Beckmann, członek Zarząd Merck KGaA, Darmstadt, Niemcy oraz CEO Electronics. W Stanach Zjednoczonych EMD Electronics planuje inwestować głównie w swoje zakłady w Arizonie, Kalifornii, Teksasie i Pensylwanii. W ramach programu rozwoju „Level Up” firma stara się wykorzystać możliwości rozwoju, które pojawiają się wraz z rosnącym światowym popytem na innowacyjne półprzewodniki i materiały do ​​wyświetlaczy.
EMD Electronics to północnoamerykańska firma elektroniczna należąca do Merck KGaA z niemieckiego Darmstadt. Portfolio EMD Electronics obejmuje m.in. materiały i rozwiązania dla przemysłu półprzewodników, a także płynne kryształy i materiały OLED do wyświetlaczy i wyrobów oświetleniowych czy pigmenty barwiące do powłok i kosmetyków. Obecnie EMD Electronics zatrudnia około 2000 pracowników w całym kraju, a biura regionalne znajdują się w Tempe (AZ) i Filadelfii (PA).

reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2