reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© VascoElectronics
Przemysł elektroniczny |

Vasco Electronics wynajmuje biuro w Krakowie

Firma Vasco Electronics, specjalizująca się w tworzeniu i produkcji elektronicznych tłumaczy głosowych, podpisała umowę najmu na prawie 300 m kw. powierzchni biurowej.

Funkcjonująca od 2008 roku firma Vasco Electronics to działający na całym świecie producent elektronicznych translatorów. Produkuje i stale rozwija tłumacze mowy obsługujące ponad 70 języków. Urządzenia wykorzystywane są m.in. w turystyce, handlu, służbach medycznych oraz mundurowych. – Ostatnie miesiące to czas nieustannego zwiększania skali naszej działalności, podyktowanego rozwojem produktu, ale i ekspansją na nowe rynki. Nasza dotychczasowa siedziba zwyczajnie zaczęła więc być zbyt mała. Ponadto sam dział projektowania i wytwarzania produktu był rozlokowany w dwóch lokalizacjach. Nowa siedziba, która skondensuje deweloperów Vasco w jednym przestrzennym miejscu to pożądany krok w kierunku jeszcze lepszego funkcjonowania tak innowacyjnej i rozbudowanej firmy jak nasza. Usprawni to również przepływ informacji, co zwiększy efektywność pracy. Wybór naturalnie padł na V.Offices – jeden z najbardziej ekologicznych biurowców w Polsce, gdyż filozofia ESG to droga, którą kierujemy się w wielu aspektach naszej działalności – mówi Maciej Góralski, prezes firmy Vasco Electronics. Vasco Electronics wynajęło w V.Offices prawie 300 mk w. powierzchni biurowej. W nowej przestrzeni zostanie rozlokowany 35-osobowy dział deweloperski firmy, który dotychczas był rozdzielony pomiędzy dwie lokalizacje – Kraków i Krzeszowice. Umowę zawarto do końca stycznia 2023 r. V.Offices zapewnia ponad 21 400 m kw. powierzchni biurowej. Biurowiec oferuje możliwość ładowania samochodów elektrycznych oraz stacje rowerowe. Budynek otrzymał najwyższą ocenę certyfikatu BREEAM, stosowanego przy ocenie budynków pod kątem ich ekologiczności. AFI Europe, właścicielowi budynku, doradzała firma Knight Frank.
Vasco Electronics to producent elektronicznych translatorów. Pochodząca z Krakowa firma posiada kilkanaście zagranicznych przedstawicielstw handlowych, a jej produkty dostępne są w większości krajów europejskich, USA, Japonii oraz w państwach Azji Południowo-Wschodniej. Translatory Vasco obsługują ponad 70 języków, co pozwala na porozumienie się z 90 proc. mieszkańców naszej planety. Urządzenia te wykorzystywane są m.in. przez szpitale, służby mundurowe, szkoły oraz w czasie turystycznych i służbowych podróży, międzynarodowych konferencji czy spotkań biznesowych. Firma podkreśla, że translatory Vasco mają bezpłatny i nielimitowany dostęp do internetu w prawie 200 krajach.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2