reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zakład Electrolux w Siewierzu Przemysł elektroniczny | 24 maja 2010

Nowe inwestycje Electrolux w fabryce suszarek w Siewierzu

Fabryka w Siewierzu jest jedynym europejskim zakładem Electrolux produkującym suszarki. W ciągu najbliższych dwóch lat istniejące linie zostaną zmodernizowane, a także zostanie uruchomiona nowa linia produkcyjna.
W przyszłości zakład w Siewierzu będzie mógł wytwarzać innowacyjny sprzęt najnowszej generacji. Ponadto w 2010 roku będzie przeniesiona do Siewierza produkcja podstaw do suszarek, która do tej pory odbywała się u zewnętrznego dostawcy.

‘Ta inwestycja przyniesie nam wiele korzyści. Przede wszystkim pozwoli zwiększyć moce produkcyjne, udoskonali cały proces produkcyjny, a także w perspektywie czasu przyniesie oszczędności. Jednak najważniejszym benefitem dla nas jest fakt, że w naszej fabryce będą powstawać najbardziej zaawansowane technologicznie produkty, najwyższej klasy, spełniające bardzo wygórowane oczekiwania naszych klientów’ mówi Artur Felisiak, dyrektor siewierskiej fabryki Electrolux.

Fabryka Suszarek Electrolux w Siewierzu
Fabryka Suszarek w Siewierzu rozpoczęła produkcję seryjną w październiku 2000 roku. Był to pierwszy zakład produkcyjny uruchomiony przez Electrolux w Polsce. Nowoczesne hale produkcyjne i przestronne magazyny to wynik zainwestowania przez firmę Electrolux ok. 48 mln Euro. W siewierskiej fabryce produkowane są suszarki wentylacyjne i kondensacyjne, powstają tu m.in. najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia – między innymi suszarki Iron Aid, które pomagają w prasowaniu. Fabryka Suszarek w Siewierzu zatrudnia obecnie 650 pracowników, głównie z Siewierza i okolic. Fabryką kieruje Artur Felisiak.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2