reklama
reklama
© ICAPE Group
PCB |

JAPCC dołącza do ICAPE Group i staje się ICAPE Netherlands

Francuski dostawca płytek drukowanych i części technicznych rozwija się w Europie, przejmując holenderską firmę JAPCC.

Założona w 2003 roku firma JAPCC z siedzibą w Eibergen w Holandii dostarcza płytki drukowane na rynek europejski, głównie holenderski i niemiecki.
Grupa ICAPE dzięki przejęciu JAPCC zyskała magazyn o powierzchni 340 m kw. oraz biura w Holandii. Firma ocenia, że ICAPE Holandia w przyszłym roku osiągnie wzrost nawet na poziomie 30%, co więcej, wysokie wzrosty spodziewane są też w kolejnych latach.
– Po otwarciu jednostek biznesowych w Polsce i Szwecji, przejęciu BAE w Niemczech oraz IDELEC we Francji, Grupa ICAPE nadal wzmacnia siły i gromadzi nowe talenty. Dzięki 18-letniemu doświadczeniu JAPCC w branży elektronicznej ta fuzja jest doskonałym uzupełnieniem Grupy ICAPE i jej strategii ekspansji na kontynencie europejskim – podkreśla ICAPE w komunikacie. – Partnerstwo ICAPE Group i JAPCC umożliwi zaoferowanie klientom szerszej gamy produktów, technologii, usług i dostawców. (…) Ten krok stwarza również duże możliwości rozszerzania naszej działalności na rynku holenderskim i dalszej ekspansji na rynku niemieckim – komentuje Melvin Brummelhuis, dyrektor generalny JAPCC. – Grupa ICAPE ma już stabilną sytuację w Niemczech i działa tam wydajnie, a od kilku lat przyglądamy się Holandii. To dynamiczny kraj o dużym potencjale przemysłowym. Naszą polityką zawsze była jak najbliższa obecność naszych klientów przy jednoczesnym zapewnieniu im jakości obsługi międzynarodowej grupy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy powitać JAPCC w naszej rodzinie – komentuje Cyril Calvignac, dyrektor generalny ICAPE Group. Dzięki przejęciu ICAPE Group zyskuje nowe biuro i obiekt w Eibergen, wzmacniając organizację pod względem logistycznym. To kolejne zwiększenie możliwości logistycznych Grupy, po nowej bazie z Norymberdze. ICAPE pracuje też nad optymalizacją transportu i magazynowania we Francji i Szwecji.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 06 2023 20:46 V22.0.14-1