reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© olivier26 dreamstime.com
Przemysł elektroniczny |

Zmiana prezesa w Apatorze

Rada Nadzorcza Apator SA poinformowała o otrzymaniu rezygnacji Mirosława Klepackiego z pełnienia funkcji prezesa zarządu Apator SA.

Rezygnacja wynika z przyczyn osobistych i została złożona ze skutkiem na dzień 24 listopada 2021 r. – poinformował producent w komunikacie. W związku z powyższym Rada Nadzorcza powołała Arkadiusza Chmielewskiego na prezesa zarządu Apator SA, co oznacza, że od dnia 25 listopada 2021 r. skład zarządu Apator SA jest następujący:
  • Arkadiusz Chmielewski – prezes zarządu,
  • Tomasz Łątka – członek zarządu.
– Jednocześnie, na wniosek Rady Nadzorczej Mirosław Klepacki wyraził zgodę na dalszą współpracę z Grupą Apator oraz wsparcie swoją wiedzą i doświadczeniem działań prowadzonych na rzecz rozwoju eksportu na kluczowym dla Grupy Apator rynku niemieckim – napisał Apator w komunikacie.
Arkadiusz Chmielewski jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej. Od 2019 r. pełni funkcję członka zarządu Apator SA odpowiadając za rozwój biznesu Grupy Apator. Jednocześnie związany jest ze spółką Apator Metrix SA (zależna od Apator SA), w której od 1993 r., w ramach zajmowanych stanowisk odpowiadał m.in. za procesy restrukturyzacji spółki, rozwój i optymalizację portfela wyrobów, wdrożenie nowych technologii opomiarowania gazu oraz ekspansję na rynki zagraniczne. Od 2002 r. pełni funkcję prezesa zarządu tej spółki, jednak nie będzie jej dalej kontynuował, w związku z przejęciem obowiązków prezesa zarządu Apator SA. Arkadiusz Chmielewski zasiada również w Radzie Nadzorczej Apator Powogaz SA (spółki zależnej od Apator SA).

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 07 2023 23:13 V22.1.2-2