reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

Maxpro zwiększy moce

Wałbrzyska firma Maxpro rozbuduje istniejący park maszynowy zwiększając moce produkcyjne – poinformowała Wałbrzyska SSE „INVEST-PARK”.

Firma Maxpro CNC z Wałbrzycha to kolejny polski mikroprzedsiębiorca, który dołączył do grona firm w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej "INVEST-PARK" korzystając z rządowego programu Polska Strefa Inwestycji. Inwestycja o wartości 1 mln PLN pozwoli na zwiększenie wydajności produkcji oraz rozszerzy zakres wykonywanych usług. Ilość produkowanych elementów wzrośnie o około 20%. Przedsiębiorstwo Maxpro CNC działa w dwóch branżach produkcyjnych:
  • maszynowej obróbce i produkcji komponentów dla branży motoryzacyjnej i lotniczej oraz świadczeniu usług dla przemysłu maszynowego z zakresu wysokoprecyzyjnej obróbki metali i tworzyw z użyciem obrabiarek numerycznych CNC,
  • projektowaniu i produkcji alternatywnych środków transportu w postaci lekkich pojazdów elektrycznych (LEV – Lightweight Electric Vehicles), których celem jest zminimalizowanie emisji zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama