reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 18 maja 2010

VERMES Technik przekształca się w VERMES Microdispensing GmbH

VERMES Technik, producent pizoelektrycznych zaworów dozujących, wydzielił się z Woellner Group i zmienił nazwę na VERMES Microdispensing GmbH. Nowymi udziałowcami firmy są Essemtec oraz Promess.
VERMES specjalizuje się w szybkich i dokładnych mikro zaworach dozujących. Zawory VERMES serii MDS 3000 są znane w rozmaitych przemysłach, takich jak biologia, farmacja, medycyna, chemia, produkcja żywności, mechanika, motoryzacja czy elektronika. Ze względu na właściwości oferowanych zaworów, firma cieszy się popularnością wśród producentów LED i LCD, szczególnie w Azji. Zawory mogą dozować wszystkie media, zarówno o bardzo małej, jak i bardzo dużej lepkości.

VERMES Microdispensing GmbH został uformowany 1 maja 2010 w Otterfing koło Monachium (Niemcy). Nowa firma jest obecnie niezależna od Grupy Woellner i przejęła wszystkie produkty, personel oraz know-how od swojej poprzedniczki, VERMES Technik. Zmiany nie wywierają wpływu na klientów VERMES Technik: otwarte zlecenia są kontynuowane przez nową firmę, a relacje między firmą, klientami i dostawcami pozostają niezmienione. VERMES pozostaje niezależną firmą i w dalszym ciągu pozostanie dostawcą dla producentów systemów napędów XYZ.

Dwóch dotychczasowych partnerów firmy - Essemtec AG z Aesch w Szwajcarii i Promess Gesellschaft für Montage- und Prüfsysteme mbH z Berlina w Niemczech – stało się obecnie udziałowcami firmy. Obaj są dotychczasowymi odbiorcami produktów VERMES; Promess jest producentem pras, natomiast Essemtec jest światowym dostawcą maszyn montażowych i dozujących dla przemysłu elektronicznego, medycznego, paneli słonecznych oraz LED.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2