reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

Evatronix rozszerzył dystrybucję skanerów eviXscan 3D

Evatronix SA, producent skanerów eviXscan 3D, nawiązał współpracę z MCE Metrology. Nowy partner został dystrybutorem urządzeń polskiej firmy na terytorium Francji oraz części Szwajcarii.

MCE Metrology to francuska firma specjalizująca się w dziedzinie metrologii wymiarowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Posiada pięć przedstawicielstw zarówno we Francji, jak i na części terytorium Szwajcarii (w jej francuskojęzycznych kantonach). Jako główny dystrybutor rozwiązań eviXscan 3D Grupa MCE podejmuje współpracę z dotychczasowymi partnerami Evatronix we Francji. – Zróżnicowane linie produktów oferowane przez eviXscan 3D doskonale spełniają nasze oczekiwania – mówi Claire Teulier, specjalistka ds. marketingu w MCE Metrology. – Naszym celem było uzupełnienie dotychczasowej oferty o nową gamę produktów. Szukaliśmy takiego rozwiązania w zakresie skanerów 3D, które umożliwi nam pozostanie w naszej głównej działalności jaką jest optyka – dodaje Claire Teulier. Janina Bugla, menadżerka ds. eksportu w Evatronix SA wskazuje na profesjonalne, proaktywne podejście nowego partnera, jak i jego doświadczenie w zakresie metrologii 3D: – Firma MCE Group przedstawiła plan rozeznania rynku i możliwości sprzedażowych, który pod kątem strategicznym zrobił na nas ogromne wrażenie. Efektem była decyzja o podjęciu współpracy oraz mianowaniu MCE Metrology wiodącym dystrybutorem rozwiązań eviXscan 3D we Francji i na terytorium zachodniej Szwajcarii. Współpraca MCE Metrology z Evatronix SA umożliwi francuskiej firmie rozwijanie rynku skanerów 3D dedykowanych metrologii, zarówno we Francji jak i w Szwajcarii.
Evatronix SA oferuje usługi projektowania urządzeń elektronicznych i mechatronicznych wraz z towarzyszącym im oprogramowaniem. Najczęstsze ich zastosowanie to systemy internetu rzeczy. Firma we współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami realizuje także serie prototypowe, produkcję pilotażową i niskoseryjną projektowanych urządzeń. Evatronix SA jest też producentem skanerów 3D sprzedawanych pod marką eviXscan 3D. W oparciu o rozwijaną przez siebie technologię skanowania 3D Evatronix projektuje i wdraża automatyczne systemy kontroli jakości.  Na rynku polskim Evatronix działa także jako dostawca obwodów drukowanych i oprogramowania Pulsonix do projektowania obwodów drukowanych. Utworzona w 1995 roku, firma MCE Metrology wprowadziła na rynek pierwsze maszyny optyczne. Kilka lat później grupa zintegrowała trzy nowe oddziały: CMM, skanowanie optyczne oraz profilometry, aby sprostać wymaganiom swoich klientów. Grupa MCE posiada także pięć przedstawicielstw w Francji i Szwajcarii. Dysponowanie lokalną siecią umożliwia wyjście naprzeciw oczekiwaniom firm, które pragną rozwijać lub udoskonalać swoją działalność. MCE oferuje kompletne rozwiązania z wykorzystaniem różnych technologii maszyn pomiarowych oraz usług związanych z maszynami.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2