reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Jacek Waszkiewicz Google
Przemysł elektroniczny |

Wrocławskie biuro Google znów rośnie

Firma tworzy nowy zespół doradczo-strategiczny w stolicy Dolnego Śląska. W ramach inwestycji we Wrocławiu Google rozbudował i dwukrotnie powiększył biuro przy placu Bema.

Po niedawnym ogłoszeniu o utworzeniu we Wrocławiu zespołu pomagającego wdrażać technologie chmurowe klientom firmy z całej Europy, Google kontynuuje inwestycje w stolicy Dolnego Śląska. Tym razem wrocławskie biuro Google stanie się siedzibą zespołu specjalistów i specjalistek, którzy będą współpracować z największymi europejskimi reklamodawcami i agencjami reklamowymi będącymi partnerami Google. Celem będzie wspieranie ich w rozwoju cyfrowych rozwiązań oraz doradzanie w strategii rozwoju biznesu i marki w internecie. – Nie zwalniamy tempa rozwoju wrocławskiego biura Google. W marcu ogłosiliśmy powstanie tu nowego zespołu wdrażającego technologie chmurowe dla naszych największych klientów w Europie. Wrocław to doskonałe miasto, by zatrudniać wykwalifikowane, ambitne i ciekawe wyzwań osoby, ze znajomością różnych języków – tak pochodzące z Polski, jak i przyjeżdżające do naszego miasta z zagranicy. Tym razem otwieramy we Wrocławiu rekrutację do nowego zespołu ekspertów i ekspertek zainteresowanych pracą z wiodącymi firmami i markami w Europie. Nie mam wątpliwości, że we Wrocławiu znajdziemy kolejne talenty, które będą wspierać największe europejskie firmy w rozwoju ich biznesów – mówi Witold Wójtowicz, szef biura Google we Wrocławiu. W związku z ogłoszonymi w tym roku inwestycjami w nowe zespoły we Wrocławiu, Google rozbudował swoje biuro przy pl. Bema. Podwojono wielkość przestrzeni, a pracownicy i pracowniczki firmy będą mieli do dyspozycji nowe pokoje do pracy grupowej, bibliotekę, siłownię, studio fitness oraz powiększone audytorium, a na parkingu podziemnym dostępne będą stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Biuro Google we Wrocławiu zostało otwarte w 2007 roku i obecnie zatrudnia około 100 pracowników. Firma w najbliższych latach planuje dynamicznie zwiększać zatrudnienie.
Misją Google jest porządkowanie światowych informacji i zapewnienie ich powszechnej dostępności i użyteczności, dzięki dostarczaniu takich produktów, jak: wyszukiwarka, Mapy, Gmail, Android, Google Play, Chrome i YouTube. Google jest spółką zależną Alphabet Inc.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama